Video

Špeciálny balík dvoch videí o Egu s Andreou Vadkerti

AndreaVadkerti-e1629358270337

Andrea Vadkerti

OBSAH VIDEA

Tento balík obsahuje dve samostatné videá:

  1. EGO – Ako s ním žiť a pochopiť ho
  2. EGO – Analýza tvojho vnútorného hlasu obáv

K balíku videí je možnosť dokúpiť prístup k Egogramu od Andrey Vadkerti a Individuálnu konzultáciu s egokoučkou a konzultantkou Andreou Vadkerti. V prípade, ak máte o tieto doplnkové služby záujem, napíšte nám e-mail na info@fitbioeco.sk alebo použite náš kontaktný formulár.

1. VIDEO: EGO – Ako s ním žiť a pochopiť ho

Pre koho je video určené:

Prehovára k vám neustále váš vnútorný kritik? Často o sebe pochybujete? Prečo neveríte ľuďom? Ako je možné, že máte veľa, ale stále nemáte dosť? A ako je možné, že ste na niečom závislá/ý? Ako zvládať svoje EGO? Čo je to EGO? Prečo je také silné a kde vlastne sídli? Ako sa EGO prejavuje?

Video je určené pre všetkých, ktorí hľadajú odpovede na tieto otázky. Pre všetkých, ktorí potrebujú podávať vo vysokej sústredenosti konzistentne excelentný výkon. Atléti, politici, sudcovia, manažéri, ale aj každá mama na materskej dovolenke. Pre tých, ktorí nechcú svoj vnútorný monológ a svoje pochybnosti prenášať na svoje okolie a túžia naučiť sa rozpoznať svoje ego a načúvať jeho hlasu.

Čo sa vo videu dozviete:

Ako žiť s egom tak, aby nás neriadilo?

Zistite, aký má EGO dopad na váš život. Je záškodníkom alebo vašim ochrancom? Ako vás EGO sprevádza prirodzenými štádiami vášho vývoja a akú rolu v jednotlivých obdobiach vášho života zohráva?

Dozviete sa, prečo je dôležitý mentálny tréning pri usmerňovaní vlastnej mysle a prečo si treba dávať pozor na to, aby ste obmedzili spúšťanie emócií s nízkou vibráciou (negatívne emócie).

Dozviete sa aj základné informácie o diagnostickom nástroji Egogram.

2. VIDEO: EGO – Analýza tvojho vnútorného hlasu obáv

Pre koho je video určené:

Video je určené pre všetkých, ktorí videli prvú časť videa s koučkou Andreou Vadkerti „EGO – Ako s ním žiť a pochopiť ho“ a túžia ďalej a hlbšie spoznávať svoje EGO. Je určené pre tých, ktorí si zakúpia prístup k online diagnostickému nástroju Egogram, pomocou ktorého zodpovedajú otázky na zistenie základných parametrov o vlastnom EGU pre jeho ďalší rozbor, prípadne pre tých, ktorý by sa o možnostiach interpretácie výsledkov Egogramu chceli dozvedieť viac ešte pred jeho objednaním a vypracovaním.

Čo sa vo videu dozviete:

Dá sa identifikovať a namerať vlastné ego? Čo je to Egogram a na akom princípe funguje? Ako s novými informáciami o svojom egu ďalej pracovať a ako vám pomôžu spoznať samého seba? Kedy a v ktorej etape vášho života sa čo na vás zapísalo tak, že vás to do dnešného dňa ovplyvňuje a udáva chod vo vašich bežných životných situáciách? Dozviete sa viac o základnej interpretácii výsledkov vášho Egogramu.

Čo je to Egogram?

„Egogram je test, ktorý Vám slúži ako nástroj sebapoznania. Berte ho ako svoje osobnostné zrkadlo. Po zodpovedaní otázok zistíte aké množstvo emotívnej energie máte naviazané na Vaše jednotlivé fázy vývinu od útleho detstva až po dospelosť, na takzvané egostavy.

Po absolvovaní testu rozpoznáte prečo Vás niektoré veci zásadne vždy nahnevajú a iné nechajú ľahostajnými. Pochopíte lepšie svoje podvedomé reakcie a ľahšie ich odčítate aj na druhých. Zistíte, v ktorej duševnej polohe ste najviac citliví voči podnetom okolia. Zmapovanie Vašich špecifických egostavov je kľúčom k pochopeniu samého seba. Pomôžu Vám uvedomiť si vlastné správanie aj možnosti zmeny, ktoré sme schopní spraviť my všetci bez ohľadu na vek či vzdelanie.“

Pre ešte hlbšiu analýzu Egogramu vám ponúkame aj možnosť sprostredkovania individuálnej konzultácie s koučkou Andreou Vadkerti. Pre viac informácií k tejto možnosti nám, prosím, napíšte e-mail na info@fitbioeco.sk alebo použite náš kontaktný formulár.

Cena: 49,00 
Lekcie
Blokovaný obsah. Zobrazí sa po zakúpení produktu.
Blokovaný obsah. Zobrazí sa po zakúpení produktu.

Prihláste sa na odber noviniek

Posielame len novinky z našej stránky, neposielame žiaden spam.