Video

Vedená meditácia na každý deň s Flexity.sk

1Q-e1629358292797

Martina Varholik

OBSAH VIDEA

Pre koho je video určené:

Pre začiatočníkov, ktorí vždy chceli začať meditovať, ale nevedeli ako. Pre skúsenejších meditujúcich, ktorí túžia po zážitku z vedenej meditácie.

 

Čo sa videu naučíte:

Tinka vás vo video kurze bude sprevádzať meditáciou počas celej doby jej trvania. Výhodou vedenej meditácie je, že nemusíte myslieť na to, čo máte robiť, ako dýchať, čo cítiť, kedy meditáciu ukončiť. Stačí, ak budete naslúchať Tinkiným slovám a oddáte sa jej sprevádzaniu, čím si doprajte nerušený zážitok.

 

Nájdite si na seba pol hodinku denne a objavte tak benefity pravidelnej meditácie. Meditácia spúšťa samo regeneračné procesy, zlepšuje srdcovú činnosť, spánok, imunitu, kreativitu, zvládanie bolesti, znižuje krvný tlak, zvyšuje produkciu hormónu dopamínu, tým vedie k zlepšeniu nálady a mnoho ďalších pozitív.

 

Súčasťou kurzu je video, ako aj audio mp3 formát, ktorý si môžete stiahnuť do offline režimu a tak dokážete meditovať kdekoľvek na vašom obľúbenom mieste.

 

Odporúčame aby ste na meditáciu našli potrebný čas na tichom mieste, kde vás nikto a nič nebude vyrušovať a zvolili pohodlné oblečenie.

Pokiaľ ste sa rozhodli meditovať v exteriéri, na vašom obľúbenom mieste, uistite sa, že počas vedenej meditácie budete v bezpečí a váš pokojný moment nikto a nič nezmarí.

 

Základné pomôcky:

Vo video kurze vedenej meditácie boli použité produkty od nášho partnera www.flexity.sk.

 

Produkty pre pohodlnejšiu meditáciu môžete nájsť:

https://www.flexity.sk/meditacne-vankuse-sedaky-zafu/

https://www.flexity.sk/tibetske-spievajuce-misy-a-gongy/

https://www.flexity.sk/meditacne-sviecky-tycinky/

https://www.flexity.sk/futony-gongova-meditacia-shiatsu/

https://www.flexity.sk/meditacne-podlozky-a-sedaky/

 

Flexity je obchod pre milovníkov jogy, pilates, fitness, meditácie, ajurvédy, mindfulness, masáží a starostlivosti o tela aj ducha. Hľadáme po celom svete pre vás produkty, ktoré pomôžu vašej praxi, aby bola bezpečnejšia, kvalitnejšia, zábavnejšia a vedomejšia a to všetko s ohľadom na prírodu a spoločnosť

Cena: 7,00 
Lekcie
Blokovaný obsah. Zobrazí sa po zakúpení produktu.
Blokovaný obsah. Zobrazí sa po zakúpení produktu.

Prihláste sa na odber noviniek

Posielame len novinky z našej stránky, neposielame žiaden spam.